Katedra Lingwistyki
Stosowanej

Visiting Professor

Program “Visiting Professor” funkcjonuje w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy już od wielu lat. Dzięki uczestnictwu w wykładach i ćwiczeniach prowadzonych przez wykładowców z zagranicy – uznanych ekspertów w swoich dziedzinach – studenci mają możliwość poznania różnych, często innowacyjnych metod nauczania oraz innego spojrzenia na zagadnienia dotyczące interesującej ich tematyki. Ponadto, ze względu na fakt, że wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, studenci zyskują możliwość zwiększenia swoich kompetencji językowych poprzez poszerzenie słownictwa związanego z konkretnymi dziedzinami nauki.

 

W programie Visiting Professor w Katedrze Lingwistyki Stosowanej uczestniczy dr Natalia Mospan, która prowadzi zajęcia w każdym semestrze łącząc teorię z praktyką w przedmiotach takich, jak: Agnielski w biznesie: Zasoby ludzkie, Angielski w biznesie: Marketing, Angielski w finansach i bankowości. Natalia Mospan prowadzi również zajęcia na kierunku International Business w Instytucie Ekonomii i Zarządzania. 

Natalia Mospan uzyskała na początku roku 2019 na Ukrainie tytuł docenta. Wieloletnią pracę udokumentowała licznymi publikacjami, których lista znajduje się pod linkiem tutaj

 

 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia